ŚWIDERKLIMATY

Zegar

Zegar

Typu Świdermajer odmierza Czas Przesły, Przyszły i Teraźniejszy

Patrząc wstecz widzisz gorący piasek i młode sosnowe lasy, wśród których stoją klimatyczne drewniaki – letniskowe domy bogatych mieszczan. Żywiczne powietrze to nadziaja na wyleczenie chorób płuc u kuracjuszy Uzdrowiska Otwock.  Liczne sanatoria, rozległe tereny spacerowe, tajemnicze kamienne fontanny to urok dawnych lat.

Czas przyszły zegara to piękno architektury drewnianej odtworzone i zachowane w detalach magicznych krużganków i oszklonych werand, to szyk i elegancja, renesans dawnej świetności.

Czas teraźniejszy to chwila tu i teraz, by zatrzymać się, by spojrzeć skąd przychodzimy i dokąd idziemy. Najważniejsza chwila między bytem a niebytem, słodyczą pamięci i darem zapomnienia.

To Twój CZas i Twój magiczny zegar, który odmierza szczęśliwe chwile, przypomina dzieciństwo, daje siłę i możliwości, jest jak perpetuum mobile – nie ma początku, ani końca. Wskazówki nie idą stąd dotąd, ale są jak Ziemia na orbicie – krążą odnawiając dzień i noc, pracę i odpoczynek, dają szansę,  by pożegnać smutek i zamienić go w radość.

Twój Magiczny Zegar…

przycięcie zegar